Seria EcoLine

Masz pytania? Zadzwoń!

Nasi handlowcy zawsze chętnie pomogą 🙂
+48 690-999-069

Pompa ciepła viqtis

Seria EcoLine

Pompa ciepła Ecoline to innowacyjne urządzenie, które wykorzystuje energię z odnawialnych źródeł ciepła do efektywnego ogrzewania budynków. Jest to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących ekologicznych i energooszczędnych systemów grzewczych.

Pompa ciepła Ecoline cechuje się również prostą i intuicyjną obsługą. Może być łatwo zintegrowana z istniejącym systemem grzewczym w budynku, umożliwiając wykorzystanie istniejących instalacji grzewczych. 

Pompa serii Ecoline to topowe podzespoły takich marek jak Toshiba, Highly oraz Shigme

Warto również podkreślić, że pompa ciepła Ecoline jest przyjazna dla środowiska. Dzięki redukcji emisji gazów cieplarnianych i minimalnemu zużyciu energii elektrycznej, przyczynia się do ochrony atmosfery i zmniejszenia negatywnego wpływu na klimat.

Najnowocześniejsze pompy ciepła wyposażone są w naturalny czynnik chłodzący – propan (R290), który nie podlega ustawie SZWO (tzw. F-gazy). Propan stosuje się m.in. w lodówkach, jednak w najbliższych latach prawdopodobnie będzie jedynym czynnikiem wykorzystywanym w pompach ciepła. Tym, co go wyróżnia, to bezpieczeństwo i niski współczynnik GWP wynoszący zaledwie 3.