Zbiorniki CWU

Zbiorniki CWU

Zbiorniki CWU wykonane ze stali nierdzewnej SUS304 wyróżniają się nie tylko wyjątkowym wyglądem, lecz także doskonałą jakością. Są one preferowanym wyborem przez instalatorów z całej Europy. VIQTIS , jako czołowy producent, zapoczątkował rewolucję w wyglądzie zbiorników CWU. Zmiany w wyglądzie, oraz zastosowanie jednej z najdłuższych wężownic na rynku pozwoliły polskiemu producentowi wkroczenie na szeroki rynek europejski i rywalizację ze światowymi gigantami.

Y200 – LS(D) 

Zbiornik CWU 200l ze stali nierdzewnej – wężownica 3,1m²

Zbiornik o pojemności 200 litrów VIQTIS wykonany ze stali nierdzewnej to doskonałe rozwiązanie dla twojej kotłowni. Posiada niekarbowaną wężownicę o powierzchni 3,1m² , co gwarantuje płynny i skuteczny przepływ ciepła, eliminując problemy z przepływami. To zbiornik, który wyróżnia się nie tylko wydajnością, ale także niezawodnością.

Zobacz więcej

Y250 – LS(D)

Zbiornik CWU 250l ze stali nierdzewnej – wężownica 3,5m²

Zbiornik o pojemności 250 litrów VIQTIS wykonany ze stali nierdzewnej to doskonałe rozwiązanie dla twojej kotłowni. Posiada niekarbowaną wężownicę o powierzchni     3,5 m², co gwarantuje płynny i skuteczny przepływ ciepła, eliminując problemy z przepływami. To zbiornik, który wyróżnia się nie tylko wydajnością, ale także niezawodnością.

Zobacz więcej

Y300 – LS(D)

Zbiornik CWU 300l ze stali nierdzewnej – wężownica 4m²

Zbiornik o pojemności 300 litrów VIQTIS wykonany ze stali nierdzewnej to doskonałe rozwiązanie dla twojej kotłowni. Posiada niekarbowaną wężownicę o powierzchni         4 m², co gwarantuje płynny i skuteczny przepływ ciepła, eliminując problemy z przepływami. To zbiornik, który wyróżnia się nie tylko wydajnością, ale także niezawodnością.

Zobacz więcej

DHW-200 (2023)

Zbiornik CWU 200l ze stali nierdzewnej – wężownica 3m²

Zbiornik VIQTIS o pojemności 200 litrów, wykonany ze szczególnie trwałej stali nierdzewnej, to doskonałe rozwiązanie dla Twojej kotłowni. Jego niekarbowana wężownica o powierzchni 3m² zapewnia płynny i skuteczny przepływ ciepła, eliminując potencjalne problemy z przepływami. To nie tylko zbiornik cechujący się doskonałą wydajnością, ale także niezawodnością, co sprawia, że stanowi solidne i trwałe rozwiązanie dla Twojego systemu grzewczego

Zobacz więcej