Szkolenie techniczno-handlowe dla instalatorów marki Viqtis

Szkolenie techniczno-handlowe dla instalatorów marki Viqtis

Viqtis, renomowany producent pomp ciepła, ma przyjemność ogłosić darmowe szkolenie techniczno-handlowe skierowane do instalatorów i profesjonalistów branży grzewczej. Szkolenie odbędzie się 25 maja i stanowi doskonałą okazję do poszerzenia wiedzy na temat nowych technologii oraz zdobycia praktycznych umiejętności w zakresie instalacji pomp ciepła.

Data: 25 maja

Miejsce: Centrum Szkoleniowe Viqtis, ul. Jana Pawła II 11/2C, Siemianowice Śląskie

Podczas tego intensywnego jednodniowego szkolenia uczestnicy będą mieli możliwość zdobycia wiedzy z zakresu montażu, konfiguracji i konserwacji pomp ciepła marki Viqtis. Tematyka szkolenia obejmuje zarówno aspekty techniczne, jak i handlowe, umożliwiając instalatorom lepsze zrozumienie produktów Viqtis oraz umiejętność skutecznej prezentacji ich klientom.

Podczas szkolenia technicznego zostaną omówione następujące zagadnienia:

  1. Technologia pompy ciepła: Poznanie zasad działania pomp ciepła oraz różnych rodzajów dostępnych na rynku. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat efektywności energetycznej, wydajności i oszczędności wynikających z wykorzystania pomp ciepła w systemach grzewczych.
  2. Montaż i instalacja: Praktyczne omówienie krok po kroku procesu montażu pomp ciepła Viqtis. Uczestnicy nauczą się prawidłowego podłączania urządzenia, integracji z istniejącymi systemami grzewczymi oraz przeprowadzania testów i diagnostyki.
  3. Konserwacja i serwis: Zapoznanie się z procedurami konserwacji, regularnymi przeglądami i naprawami pomp ciepła. Uczestnicy dowiedzą się, jak utrzymać wysoką wydajność i niezawodność urządzeń Viqtis oraz jak skutecznie rozwiązywać potencjalne problemy.
  4. Aspekty handlowe: Przedstawienie korzyści i zalet pomp ciepła Viqtis dla klientów. Uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie prezentować i sprzedawać produkty Viqtis, a także jak budować trwałe relacje z klientami i rozwijać swoje przedsiębiorstwa.